Content

Szukaj w blogu

niedziela, 18 sierpnia 2013

[KONKURS]

Ze względu na to, że zostało jeszcze trochę wakacji, a na moich półkach już nie mieszczą się książki, postanowiłam zorganizować jeszcze jeden konkurs, wiele z was pewnie już o tym wie, ale jeżeli do kogoś jeszcze nie dotarła ta informacja to konkurs odbywa się na fanpage na facebooku. Zapraszam serdecznie!Tym razem trzeba się odrobinę wykazać pomysłowością, ale na pewno sobie poradzicie!

7 komentarze:

 1. Ciekawy konkurs, lecz tym razem spasuje. Dam fory innym uczestnikom zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam jeszcze miejsce na regałach, więc chętnie przygarnę kolejne książki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. zaraz moze wejde i sprawdze dokladnie o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nigdy nie mam szczęścia w konkursach, więc nie wezmę udziału, ale bardzo chętnie dodam do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam ten konkurs. Spodobała mi się jedna odpowiedź i pomyślałam, że pewnie nie mam szans, ale może pomyślę i też coś wyślę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wnioskuję, że autorka konkursu ma zbyt duże mniemanie o sobie (i nie mówię tylko o konkursie), ale to tylko moje zdanie...
  Pytanie konkursowe jest niekulturalnie nachalne! Nie każdy musi lubić Twojego bloga, żeby brać udział w konkursie, a jak widzę sztuczne słodzenie Ci odpowiada Droga Gabi.

  Pozdrawiam!
  Melon

  P.S.: Komentarz nie miał na celu w jakikolwiek sposób obrażenia Cię, aczkolwiek chciałem jedynie wyrazić swoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 7. No i kolejny konkurs, na który się spóźniłam! :p

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie bloga. : )
Jeżeli zostawisz po sobie ślad na pewno Cię odwiedzę.

Czytelnicy:

Facebook

Było tu...

Przenieś się w czasie:

Kaśka podrywaczka - Marta Fox

Zaglądam:

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wina Gwen Frost

Czwarta część serii Akademia Mitu.

Przed moimi oczyma mignęła twarz – najpotworniejsza, jaką kiedykolwiek ujrzałam. Mimo że ze wszystkich sił starałam się zapomnieć o tym, co się stało, widziałam go wszędzie. To był Loki – bóg złoczyńca, którego uwolniłam wbrew własnej woli. Powinnam była zgadnąć, że moja pierwsza prawdziwa randka z Loganem Quinnem zakończy się kompletną porażką. Gdybyśmy wpadli w zasadzkę żniwiarzy albo wdali się w jakąś przypadkową bójkę, byłabym mniej zaskoczona. Ale dać się aresztować podczas popijania kawy w modnej knajpie?Tego nie przewidziałam. Zostałam oskarżona o dobrowolne udzielenie pomocy żniwiarzom w uwolnieniu Lokiego z więzienia – a osobą, która prowadzi przeciw mnie rozprawę jest Linus Quinn, ojciec Logana. Najgorsze, że niemal wszyscy w akademii uważają mnie za winną tej zbrodni. Jeśli mam z tego wyjść cało i zdrowo, muszę się sama zatroszczyć o obronę…

Książka w mieście